Napęd do bramy skrzydłowej do 4,8m - zestaw + lampa ELDC, HOPP ONE BD - NICE

Dostępność: brak towaru - zamów mailowo
Cena brutto: 2 306,80 zł 2306.80
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.91
Producent: NICE
Kod produktu: N55D6-HOPPBDKCE

Opis

Nice HOPP ONE BD napęd do bramy skrzydłowej zestaw

Zestaw do bram dwuskrzydłowych Nice HOPP ONE: siłownik samohamowny HO7124 z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS POA3, siłownik samohamowny HO7224, radioodbiornik OXI BD, 2x pilot 3-kanałowy Era ONE3BD z przyciskiem do sprawdzania stanu automatyki, fotokomórki EPMB, lampa ELDC.

Przeznaczone do montażu na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości osadzenia zawiasu.

Najważniejsze cechy zestawu do bram dwuskrzydłowych:

 • Dwa siłowniki samohamowne 24V, z precyzyjną regulacją wbudowanych krańcówek otwarcia i zamknięcia: z wbudowaną centralą (HO7124) lub bez centrali (HO7224).
 • Mocne: moment obrotowy 250 Nm.
 • Trwałe i zwarte: 180 mm szerokości, idealne dla murowanego słupka. Mały, odporny korpus z aluminiową podstawą.
 • Wytrzymałe, aluminiowe, bezpieczne ramię.
 • Łatwy montaż bez spawania: dzięki nowemu uchwytowi mocującemu, z szybkim systemem zawieszenia siłownika.
 • Zaawansowany: tylko trzy przyciski programowania, regulacja trybu pracy, czasu otwierania, itp., diody LED sygnalizują włączone funkcje.
 • Płynna praca podczas otwierania i zamykania bramy.
 • Inteligentny: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie).
 • Wyrafinowana elektronika centrali sterującej z tech. BLUEBUS: wykrywanie przeszkody i możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej 8.2kOhm, fototest, autodiagnostyka usterek, wejście „Stop” samoczynnie uczy się stanów NO/NC/8.2kOhm, zwalnianie przy otwieraniu i zamykaniu, łatwe dołączenie dodatkowych fotokomórek, programowany czas pauzy, zabezpieczenie przed zgnieceniem przeszkody
 • Wygodny: funkcja częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła w standardzie (funkcja furtki).
 • Oszczędność energii i zasilanie awaryjne: 3 tryby stand-by dla ograniczenia poboru energii z sieci, lub zasilanie wyłącznie z akumulatora – przy podłączeniu do zestawu zasilania słonecznego Solemyo.
 • Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi PS124 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.
 • Wszystko pod kontrolą: dzięki zgodności z systemem Opera centrala oferuje nowe możliwości programowania, nadzoru i diagnostyki automatyki – również na odległość.
 • Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS.
 • Fotokomórki EPMB.

Dane techniczne:

Parametr Jednostka Wartość
Zasilanie/Zasilanie silnika V 230/24
Moc znamionowa pobierana przez jeden silnik       W 170
Pobór prądu jednego silnika znamionowy A 2
Stopień ochrony IP 54
Prędkość obrotowa nominalna obr./min 1,2
Temperatura pracy °C -20 - +50
Intensywność pracy cykle na dzień      400
Ciężar maksymalny skrzydła kg 250
Długość maksymalna jednego skrzydła m 2,4
Wymiary mm 180x252x290
Typ słupka   2
Prędkość obrotowa bez obciążenia obr/min 1,6

Zestaw Nice HOPP ONE zawiera:

 • HOPP 7124 z centralą - napęd do bram skrzydłowych - 1 szt.
 • HOPP 7224 - napęd do bram skrzydłowych - 1 szt.
 • Pilot 2-kanałowy Era ON2E - 2 szt.
 • Radioodbiornik OXI BD - pozwalający uzyskać dwukierunkowość automatyki NICE - 1 szt.
 • Fotokomórki EPMB - 1 kpl.
 • Lampa sygnalizacyjna ELDC - 1 szt.
 • Karta gwarancyjna Nice

Gwarancja Nice - 36 miesięcy
Produkty firmy Nice są dystrybuowane wyłącznie przez sieć Partnerów Handlowych Nice Polska. Tylko licencjonowani Partnerzy Handlowi firmy Nice mają prawo udzielania 3 letniej gwarancji i wykonywania przeglądów gwarancyjnych. Podstawowym warunkiem obowiązywania 3 letniej gwarancji jest montaż urządzenia przez Licencjonowanego Instalatora Nice oraz wykonanie przez niego jednego płatnego przeglądu pomiędzy 10 a 12 miesiącem od dnia zakupu produktu przez użytkownika, co musi być potwierdzone odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Wszystkie warunki gwarancji opisane są we wzorze oryginalnej karty gwarancyjnej.

Do pobrania:
Wzór karty gwarancyjnej Nice 2020.pdf

Zasady kupującego automatykę Nice:
1. Sprawdź, czy sprzedawca znajduje się na liście Partnerów Handlowych Nice. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.nice.pl w zakładce „Gdzie kupić?” lub telefonicznie w centrali firmy. Nazwa naszej firmy to MEGAel sp. z o.o.
2. Zwróć uwagę, czy karta gwarancyjna dołączona do produktu jest w języku polskim oraz czy jest kompletnie wypełniona. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez Nice Polska, znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.
3. Pamiętaj, że produkt bez oryginalnej karty gwarancyjnej nie jest objęty gwarancją Nice Polska, nawet jeśli sprzedawca twierdzi inaczej. Wiążące w tej kwestii są zapisy ujęte w karcie gwarancyjnej, które deklaruje tylko i wyłącznie producent urządzeń - Nice.
4. Nie zapomnij, że samodzielna instalacja produktu Nice oznacza całkowitą rezygnację z gwarancji.
5. Skontaktuj się z licencjonowanym instalatorem Nice w celu montażu zakupionej automatyki. Instalacja urządzenia musi zostać potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Instalator bezwzględnie ma obowiązek wpisania numeru swojej licencji w odpowiednim polu w karcie gwarancyjnej.
6. Zweryfikuj instalatora, prosząc go o okazanie licencji lub zrób to samodzielnie za pomocą panelu weryfikacji instalatora.
7. Zastanów się, czy niska cena oferowanych produktów nie wynika z braku kompletności zestawów i zaproponowanego zestawienia produktów. Przed zakupem należy upewnić się, co wchodzi w skład zestawu automatyki i czy spełnia on podstawowe wymagania związane z obsługą bramy, która ma zostać zautomatyzowana.
8. Bezwzględnie pamiętaj, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być serwisowane w żaden sposób (nawet odpłatnie) w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Gwarancja 36 miesięcy po spełnieniu warunków producenta

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 530 190 180
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl