Firmy "Kontakt SA" została przekształcona w 1994 roku w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. W roku następnym akcje tej firmy zostały wniesione do Narodowych Funduszy Inwestycyjnych. W 2003 roku akcje zostały sprzedane włoskiej firmie Urmet Domus International S.A. Obecnie Urmet i hiszpańska grupa Simon Holding S.L. posiadają po 50% udziałów w spółce. Od 2005 roku firma działa pod nazwą Kontakt-Simon SA.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku i zaangażowaniu wykwalifikowanych pracowników, firma zyskała uznanie w branży elektrotechnicznej. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i użyte surowce i materiały sprawiają, że oferowany osprzęt jest niezawodny i doceniany przez klientów z kraju i zagranicy. Firma cieszy się zaufaniem klientów w większości krajów UE.

Kontakt-Simon stale doskonali swoje procesy produkcyjne i metody zarządzania, a także inwestuje w ludzi, badania i rozwój, aby opracować innowacyjne rozwiązania. Jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz jednym z założycieli Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki.

Kontakt-Simon

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 530 190 180
Darmowa dostawa
Kup więcej i oszczędzaj!
Darmowa dostawa (299złotych) już od 299zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl