Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie

Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie

Odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu jest bardzo ważna, ponieważ znacząco wpływa na nasze samopoczucie oraz poziom życia i pracy. Dlatego niezbędne jest zapewnienie urządzeń do wymiany zanieczyszczonego powietrza na świeże z zewnątrz, szczególnie jest to ważne podczas pracy przy niebezpiecznych oparach z substancji chemicznych lub pyłów. Ponadto dostęp do powietrza potrzebują również niektóre urządzenia, np. komputery, by mogły się chłodzić. Dobór odpowiednich produktów do wentylacji pomieszczeń jest bardzo istotną kwestią, dlatego przy wyborze urządzenia zwróć uwagę na kryteria ekonomiczne oraz kryteria bezpieczeństwa.

Utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniu stanowi, również istotną kwestię. Dlatego często w miejscu pracy stosowana jest klimatyzacja  w upalne dni lub ogrzewanie w dni chłodne, by zadbać o komfort pracowników w każdych warunkach pogodowych.

Mając na uwadze powyższe informacje oferujemy naszym klientom wysokiej jakości klimatyzatory, grzejniki olejowe i elektryczne, kurtyny powietrzne oraz termowentylatory z termostatem.

Klimatyzacja jako źródło ogrzewania

Wśród systemów ogrzewających na rynku mamy do wyboru urządzenia nadmuchowe, jak przenośny klimatyzator bez rury, bądź kurtyna powietrzna sterowana pilotem, dzięki którym zarówno ogrzejesz pomierzenie, jak i je schłodzisz w razie potrzeby. Ponadto istnieje możliwość ustawienia interesującej nas temperatury i pomieszczenie szybko się nagrzewa. Klimatyzacja posiada również inne przydatne funkcje jak: nawilżanie, czy osuszanie, dzięki czemu nadasz powietrzu określone właściwości.

 

Grzejnik elektryczny czy olejowy, który wybrać?

Istnieją także inne, standardowe rodzaje ogrzewania, do których możemy zaliczyć urządzenia elektryczne lub olejowe. Tradycyjnym sprzętem elektrycznym służącym do ogrzewania jest energooszczędny grzejnik elektryczny czy wolnostojący konwektor elektryczny, dzięki nim sprawnie ogrzejesz pomieszczenie, z łatwością przeniesiesz urządzenie do innego pomieszczenia oraz unikniesz wysokich kosztów instalacyjnych.

Żeberkowy grzejnik olejowy doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, które wymagają dogrzania. Grzejniki wyposażone są w termostat, zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wybór ilości żeberek ma znaczenie, gdyż im większa ilość żeberek tym więcej ciepła jest oddawane do pomieszczenia.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 530 190 180
Darmowa dostawa
Kup więcej i oszczędzaj!
Darmowa dostawa (299złotych) już od 299zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl